Design a vizualizace

Designový návrh dle Vašich požadavků a přání. Připravíme 3D vizualizaci Vašeho prostoru i jednotlivých částí nábytku. Ať už to bude kuchyně, obývací či dětský pokoj, nebo třeba Vaše firemní kancelář. Ke všemu přistupujeme s profesionalitou a dlouholetými zkušenostmi ve výrobě. Rádi nabídneme novinky a vychytávky, které se v dané věci v poslední době vyrábějí a pomůžeme s finálním výběrem. Neváhejte nás kontaktovat.

 

Poptávka vizualizace
Výroba na míru

Jsme výrobci, kteří znají perfektně své řemeslo a nejraději vyrábí věci zákazníkovi přesně na míru. Zatočíme s jakýmkoliv prostorem a vyrobíme nábytek i dalších vybavení tak, abyste využili Váš prostor na maximum a vše dávalo smysl. Zajistíme komplet návrhy, výrobu včetně dodání veškerého příslušenství, následnou instalaci i pozáruční servis i potřebné opravy. Působíme po celé České republice. Kontaktujte nás.

Nezávazná poptávka
Montáž a servis

Po dokončení výroby se postaráme o kompletní dopravu a montáž nábytku v prostorách vašeho domu, firmy, hotelu nebo restaurace. Zajistíme kompletní přípravu prostorů před montáží i následný úklid a čištění. V případě jakéholiv poničení nebo reklamace k Vám zašleme naše zkušené truhláře, kteří problém vyřeší přímo na místě nebo zajistí demontáž a odvoz nábytku do dílny. 

Nezávazná poptávka
CNC obrábění

Na vlastním čtyř osém CNC stroji nabízíme zakázkové obrábění dřeva, plastu, měkkých kovů, lamina, Corianu a překližky. Využijte naše služby s mnohaletými zkušenostmi. Zašlete nám poptávku ještě dnes. Vhodné pro výrobu forem a dílů. Kvalitní a rychlé CNC frézování s individuálním přístupem a prvotřídním servisem.

Poptávka CNC obrábění
3D tisk

Modelování a následný 3D tisk na tiskárnách Josefa Průši, i to je CRAFTCORE. Při naší práci řešíme 3D tiskem specifické díly, které potřebujeme pro naše projekty vyráběné na míru. Od všemožnýchh krytek a mřížek, přes podstavce až po nejrůznější specialitky. 

Poptávka 3D tisku

Nabízíme zakázkovou výrobu, CNC obrábění ve Vysokém Mýtě, Litomyšli, Svitavách, Ústí nad Orlicí, České Třebové, Poličce, Hradci Králové, Pardubicích, Ostravě, Brně, Praze i v dalším městech České republiky. Zašlete nám nezávaznou poptávku ještě dnes.